NATEC DIPPER NPL-1067 PODSTAWKA CHŁODZĄCA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ERGONOMICZNY DESIGN
Natec Dipper to podstawka chłodząca przeznaczona do laptopów o przekątnej do 15,6” wyróżniająca się ergonomicznym kształtem i wygodnymi uchwytami po bokach ułatwiającymi przenoszenie.
Dzięki specjalnej budowie możemy regulować kąt nachylenia podstawki w 6 poziomach. Takie rozwiązanie pozwala idealnie dostosować położenie laptopa do swoich preferencji, tak by korzystanie z niego było bardziej ergonomiczne.
Natec Dipper posiada także wbudowany hub z dwoma portami USB 2.0, który znacząco zwiększa jej funkcjonalność.
Dzięki temu bez problemu można podłączyć do laptopa dodatkowe akcesoria lub ładowarki.
WYDAJNY WENTYLATOR
Głównym wyróżnikiem podstawki jest wydajne chłodzenie, dzięki zastosowaniu jednego podświetlanego wentylatora o wielkości 200 mm, który równomiernie schładza laptop na całej powierzchni podstawki.
Dzięki cichej pracy zapewniamy optymalne warunki pracy zarówno dla naszego laptopa jak i dla nas.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Wielkość | 15.4" - 17.3" |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Zasilanie | USB (5V) |
| Średnica wentylatora | 200 mm |
| Poziom hałasu | 18 dB |
| Prędkość obrotowa | 660 - 660 RPM |
| Wymiary | 377x267x33 |
| Waga | 710 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17