NAVITEL T500 3G TABLET Z FUNKCJĄ NAWIGACJI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
NAVITEL T500 3G – to tablet działający na nowoczesnym systemie operacyjnym Android 7.0. Wysoką wydajność urządzenia osiągnięto dzięki czterordzeniowemu procesorowi MediaTek, o częstotliwości taktowania 1,3 GHz. Urządzenie wyposażone jest w jasny, 7-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280× 800 pikseli, dwie kamery – przednią i główną oraz slot na dwie karty SIM. NAVITEL T500 3G posiada 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej oraz dodatkowe gniazdo na karty microSD/SDHC.

W urządzeniu NAVITEL T500 3G znajduje się fabrycznie zainstalowana najnowsza wersja aplikacji Navitel Navigator. Aby móc wykorzystać wszystkie zalety tabletu, użytkownik otrzymuje klucz licencji, umożliwiający instalację dowolnej, wybranej mapy z szerokiego pakietu. W pakiecie znajdują się mapy 45 państw europejskich, które zawierają aktualne informacje o węzłach drogowych, infrastrukturze miejskiej oraz fotoradarach. Obsługa Wi-Fi i dwóch kart SIM pozwala na dostęp do usług internetowych aplikacji NAVITEL®, w tym Navitel.Traffic.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MT8321 Cortex-A7 Quad Core, 1.3 GHz |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 800x1280 |
| Łączność | 802.11b/g/n;Bluetooth;2G/3G |
| Złącza | 1x Micro USB; Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart SD;Dual SIM |
| System | Android 7.0 Nougat |
| Bateria | Litowo-Polimerowa 2200 mAh |
| Dodatkowe informacje | NAVITEL T500 3G posiada wgrane mapy 45 krajów;Możliwość instalacji dodatkowych map;Komunikaty głosowe;Ostrzeżenia o fotoradarach;Obliczenie czasu przejazdu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17