NETGEAR GS105E-200PES PRO SAFE PLUS 5P SWITCH
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
| Architektura sieci LAN | GigabitEthernet |
| Liczba portów 1000BaseT (RJ45) | 5 szt. |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Prędkość magistrali wew. | 10 |
| Warstwa przełączania | 1 |
| Typ obudowy | Kompaktowe rozmiary |
| Maksymalny pobór mocy | 4 Wat |
| Wyposażenie standardowe |
|
| Szerokość | 94 mm |
| Wysokość | 28 mm |
| Głębokość | 104 mm |
| Masa netto | 0,3 kg |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 10 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17