NETGEAR ON NETWORKS N150R-199EES WIFI ROUTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
| Porty WAN | 1x 10/100BaseTX (RJ45) |
| Porty LAN | 2x 10/100BaseTX (RJ45) |
| Zarządzanie, monitorowanie i konfiguracja | zarządzanie przez przeglądarkę WWW |
| Obsługiwane protokoły routingu |
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Ochrona przed atakami Denial of Service (DoS) | Denial of Service |
| Dodatkowe funkcje | filtrowanie MAC |
| Obsługa WLAN | Tak |
| Obsługiwane sieci WirelessLAN |
|
| Szyfrowanie |
|
| Złącze anteny zewnętrznej | Nie |
| Wyposażenie standardowe | zasilacz sieciowy |
| Wysokość | 76,4 mm |
| Szerokość | 90,7 mm |
| Głębokość | 160 mm |
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17