NOCTUA NH-U14S CHŁODZENIE CPU
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Kompatybilność:
- Intel:
- LGA 1200/1150/1155/1156/1151
- LGA 2011-0 oraz LGA2011-3
- AMD:
- AM2/AM2+/AM3/AM3+
- FM1/FM2/FM2+
Specyfikacja techniczna:
- Materiał : miedziane rury cieplne HeatPipe oraz podstawa (niklowane), aluminiowe blaszki radiatora
- Wymiary radiatora : 165 mm x 150 mm x 52 mm
- Wymiary wentylatorów : 120x120x25mm i 140x140x25mm
- Waga radiatora : 935g
- Zastosowane wentylatory : NF-A15 PWM premium fan
Parametry wentylatora :
- Max. prędkość wentylatora : 1500 obr./min. (+/- 10%)
- Max. prędkość wentylatora z L.N.A. : 1200 obr./min. (+/- 10%)
- Min. prędkość wentylatora : 300 obr./min. (+/- 20%)
- Max. poziom hałasu : 24,6 dBA
- Min. poziom hałasu z L.N.A. : 19,2 dBA
- Max przepływ powietrza : 140,2 m3/h
- Max przepływ powietrza z L.N.A. : 115,5 m3/h
- Łożysko : SSO2
- Żywotność : 150 000 godzin
- Napięcie : 12V
- Natężenie : 0,1A
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Gniazdo procesora | 2066, 2011-3, 2011, 1156, 1155, 1151, 1150, 1200, AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1 |
| Sposób montażu | Wertykalny |
| Ilość wentylatorów | 1 |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| Prędkość obrotowa | 300 - 1500 obr./min. |
| Poziom hałasu (max.) | 24,6 dB |
| Przepływ powietrza [CFM] | 140 |
| Maksymalne TDP | 140 W |
| Wtyczka zasilająca | 4-pin PWM |
| Podświetlenie | Nie |
| Żywotność | 150 000 h |
| Rozmiar chłodnicy | 165 x 150 x 52 mm |
| Wymiary | 165 x 150 x 78 mm |
| Waga | 935 g |
| Zawartość opakowania | Pasta termoprzewodząca; Zestaw montażowy backplate Intel & AMD; Wentylator; Śrubki montażowe |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17