NOKIA ASHA 230 CZARNY DUAL SIM
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Bądź zawsze w kontakcie
Superinteligentne aplikacje
Nic prostszego
Pełna kontrola za sprawą dwóch kart SIM
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm MSM8225 1 GHz |
| Przekątna ekranu | 2.8" |
| Łączność | Bluetooth v3.0 |
| Złącza | Slot na karty SD do 32 GB |
| Aparat | 1.3Mpix |
| Bateria | Li-Ion 1020 mAh |
| Waga | 89 g |
| Wymiary | 99x58x13mm |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Dual SIM;Radio;Funkcja głośnomówiąca;Tryb samolotowy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17