OKI MC573DN URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Urządzenie MC573dn to doskonały wybór dla firm, które potrzebują funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania o wysokiej jakości i bardzo krótkim czasie wykonania. Rozszerzona pamięć, możliwość obsługi wielu nośników, inteligentne funkcje oraz intuicyjne sterowanie sprawiają, że to jedno z najlepszych urządzeń w klasie MFP.

Utrzymywanie produktywności na wysokim poziomie oraz bezproblemowa łączność
Doskonały wybór dla firm, które potrzebują funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania o wysokiej jakości i bardzo krótkim czasie wykonania. Rozszerzona pamięć, możliwość obsługi wielu nośników, inteligentne funkcje oraz intuicyjne sterowanie sprawiają, że to jedno z najlepszych urządzeń w klasie MFP.
- Druk kolorowy o wysokiej rozdzielczości (1200 × 1200 dpi) oraz prędkości 30 stron na minutę z drukowaniem dwustronnym w standardzie
- Kolorowy skaner LED o wysokiej rozdzielczości, prędkości wydruku 30 obrazów/min. oraz z szeroką gamą funkcji, które usprawniają przepływ pracy oraz podnoszą produktywność w miejscu pracy
- 1 GB pamięci RAM — bezproblemowe drukowanie dokumentów bogatych w grafiki
- Interfejs Gigabit Ethernet zapewnia szybkie przesyłanie dużych plików w sieci
- Możliwość drukowania z urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, kompatybilność z aplikacją Google Cloud Print oraz rozwiązaniem AirPrint firmy Apple Inc.
- Funkcja Wireless Direct pozwala na jednoczesne bezpieczne połączenia w sieci przewodowej i bezprzewodowej
- Dostępna dodatkowa karta sieci WLAN
Istotne funkcje zabezpieczeń — możliwość zabezpieczenia poufnych dokumentów i dostęp do zadań przechowywanych w drukarce
Drukarka MC573dn pomaga firmom zachować kontrolę nad liczbą i kosztem wydruków za pomocą funkcji oszczędzających czas i koszty.
- Zabezpieczanie poufnych dokumentów dzięki funkcji Prywatnego drukowania i opcjonalne uwierzytelnianie kartą sprawia, że użytkownicy mogą przeglądać wszystkie zadania przed wybraniem tych, które chcą drukować
- Zgodność z protokołami IPSec (Internet Protocol Security) przekłada się na bezpieczeństwo wysyłania i odbierania dokumentów
smart Extendable Platform (sXP) — możliwość łatwego włączenia do istniejącej floty urządzeń druku podążającego oraz innych urządzeń
Drukarka MC573dn daje małym firmom dostęp do całej gamy nowych funkcji. Możliwość łatwego włączenia do istniejącej floty urządzeń druku podążającego i połączenie z urządzeniami IT innych producentów sprawia, że każda grupa robocza może poczuć moc inteligentnych funkcji
- Otwarta architektura OKI sXP integruje obieg i ułatwia zarządzanie dokumentami
- Intuicyjny kolorowy 7-calowy ekran dotykowy z możliwością dostosowania
- Możliwość obsługi aplikacji innych producentów, np. PaperCut MF i Drivve Image
- Dostęp do oprogramowania do zarządzania dokumentami SENDYS Explorer LITE bez dodatkowych kosztów
- Opcja SENDYS Output Manager umożliwiająca administratorowi zarządzanie zadaniami wszystkich użytkowników redukuje koszty oraz wpływ na środowisko
- Zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK) umożliwia szybkie wprowadzenie własnych rozwiązań
Prosta instalacja, użytkowanie i eksploatacja — niski pobór mocy i druk dwustronny w standardzie
Łatwa w instalacji i użytkowaniu drukarka MC573dn ma wiele ekologicznych funkcji, które pozwalają oszczędzać energię i obniżyć koszty użytkowania, np. dzięki możliwości drukowania dwustronnego w standardzie.
- Instruktażowy plik wideo dotyczący instalacji oraz wymiany materiałów eksploatacyjnych
- Jeśli dostępne są nowe funkcje, urządzenie można zaktualizować przez portal OKI
- Diagnostyka za pośrednictwem ekranu urządzenia i aplikacji OKI Mobile Print
- Tryb cichy, który idealnie pasuje do małych biur
- Tryb głębokiego uśpienia pozwala oszczędzać energię, a tryb automatycznego wyłączania zużywa tylko 0,5 W, gdy nikt nie korzysta z urządzenia
- Opcja oszczędzania toneru obniża koszty drukowania kopii roboczych i dokumentów wewnętrznych
- Druk dwustronny ogranicza zużycie papieru
- Technologia LED to mniej ruchomych części i dłuższa eksploatacja
- Program darmowej utylizacji materiałów eksploatacyjnych
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono do 1200x1200 dpi;Kolor do 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 30 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 30 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 220 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 600x600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;B5;B6;Letter;koperty (C5, DL, Com-9, Com-10, Monarch);Legal (13, 13.5, 14);Executive;Statement |
| Wymiary | 427x576x472mm |
| Waga | 31 kg |
| Inne cechy | 7" (17,5 cm) podświetlany kolorowy ekran dotykowy LCD, 23 fizyczne przyciski;Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17