OZONE STRIKE PRO MX RED KLAWIATURA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ozone Strike Pro to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczna od hiszpańskiego producenta łącząca w sobie wszystkie funkcje, jakich może wymagać najbardziej wymagający gracz.
O wysokiej jakości świadczy użycie najwyższej jakości materiałów takich jak aluminium oraz cenionych przełączników Cherry MX co naturalnie przekłada się na niezawodność. Strike Pro to idealna klawiatura dla każdego gracza.
Strike Pro wyposażono w podświetlanie LED w kolorze białym (sekcja strzałek oraz WASD podświetlana na czerwono), które można ustawić w jednej z sześciu pozycji - wyłączone, oddychanie, 10%, 30%, 70%, 100%.
64KB wbudowanej pamięci w zupełności wystarczy do zapisania 5 profili z własnymi ustawieniami - bo przecież każda typ gry, czy nawet sama gra wymaga innych makr. Klawiatura posiada tryb gry, w którym klawisz Windows staje się nieaktywny. Możemy przestać się obawiać o to, że po jego wciśnięciu w samym centrum walki zostaniemy "wyrzuceni" do pulpitu.
Poza możliwością tworzenia makr klawiatura posiada również standardowe klawisze multimedialne, dające szybki dostęp do najpopularniejszych funkcji, choćby takich jak sterowanie dźwiękiem.
Wbudowany hub USB oraz audio pozwala na szybkie podłączenie słuchawek i dowolnego urządzenia USB.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Łączność | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie klawiszy | Tak |
| Klawisze do multimediów | Tak |
| Dł. przewodu | 1.5m |
| Wymiary | 441x136x34mm |
| Waga | 13000 g |
| Dodatkowe informacje | Podpórka na nadgarstki |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17