PACKARD BELL I3-2350M/4/500/W7HP LX.BWR02.053
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I3 |
| Model procesora | i3-2350M 2.3GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | Intel HD |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;1x HDMI;1x VGA;1x RJ45;1x wejście słuchawkowe;1x wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17