PALIT GEFORCE® GT 730 2048/64 GDDR5 NE5T7300HD46F
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zmodernizuj swój sprzęt o nowy, dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce® GT 730 i ciesz się superszybkim przeglądaniem Sieci oraz niewiarygodnymi możliwościami w zakresie edycji zdjęć i wideo. Układ GT 730 zapewnia również trzykrotnie wyższą wydajność w grach, w porównaniu do zintegrowanego układu graficznego, gwarantując jednocześnie niezawodność i stabilność dzięki oprogramowaniu GeForce® Experience™.

Zwiększ swoją wydajność
W celu zoptymalizowania rewolucyjnych funkcji serii GeForce, Palit stworzył narzędzie “ThunderMaster” dzięki któremu można maksymalnie podkręcić kartę. System ten w pełni obsługuje technologię NVIDIA GPU Boost w celu inteligentnego monitorowania taktowania zegara – zapewnia to bezpieczną pracę GPU przy wysokiej liczbie klatek na sekundę. Narzędzie to oferuje równiez nowy poziom dostosowywania ustawień, wliczając w to górną granicę temperatury GPU oraz kontrolę liczby klatek na sekundę.Palit ThunderMaster pozwala osiąganąć maksymalną wydajność w łatwy oraz skuteczny sposób.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GT 730 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 902 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Dodatkowe informacje | DirectX 12;OpenGL 4.5; Liczba rdzeni CUDA: 384 |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17