PALIT RTX3060 12GB/192 DDR6 DUAL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Palit GeForce RTX 3060 Dual LHR 12GB GDDR6

Karty GeForce RTX™ 3060 pozwalają na rozgrywkę w najnowszych grach, korzystając z potęgi Ampere – drugiej generacji architektury RTX NVIDIA. Zyskaj niesamowitą wydajność dzięki udoskonalonym rdzeniom RT, odpowiadającym za ray tracing, oraz rdzeniom Tensor, nowym multiprocesorom strumieniowym i szybkiej pamięci G6.
Karty z serii Palit GeForce RTX™ 3060 Dual są wyposażone w dwa duże wentylatory 90 mm zapewniające wydajne chłodzenie oraz perforowany back-plate poprawiający wentylację. Konfigurowalne oświetlenie RGB umieszczone jest na górnej ściance karty, aby gracze mogli cieszyć się minimalistycznymi efektami świetlnymi.
| DrMOS DrMOS pierwotnie dostępny tylko dla high-endowych procesorów serwerowych, jest teraz dostępny w całej okazałości w następnej generacji kart graficznych Palit. DrMOS oferuje obwody silnoprądowe, niski poziom hałasu i efektywne ograniczanie wytwarzania ciepła. |
![]() |
![]() |
Thunder Master Sterowanie RGB umożliwia graczom dostosowanie podświetlenia LED do potrzeb i oczekiwań. Krystaliczny wzór na systemie chłodzenia GameRock daje efekt anielskiego blasku. Tryb podświetlenia można personalizować za pomocą oprogramowania Palit ThunderMaster. |
| Jak plaster miodu Konstrukcja wspornika w kształcie plastra miodu zwiększa przepływ powietrza o 15%, dzięki czemu ciepło generowane z GPU z łatwością wydostaje się na zewnątrz. Umożliwia to bardziej efektywne działanie chłodzenia. |
Wydajność dzięki architekturze NVIDIA Ampere
Karta graficzna Palit GeForce RTX 3060 Dual oparta została na nowatorskiej, bogatej w nowe technologie architekturze NVIDIA Ampere. To druga generacja układów NVIDIA RTX, która gwarantuje olbrzymi wzrost mocy obliczeniowej. Architektura zapewnia nawet dwukrotnie wyższą przepustowość dzięki drugiej generacji rdzeni RT oraz trzeciej generacji rdzeni Tensor.
Wydajne chłodzenie
Palit GeForce RTX 3060 Dual wyposażono w dwa wentylatory o średnicy 90mm i specjalnie wyprofilowanych łopatkach, które dbają o utrzymanie optymalnych temperatury pracy. Umieszczony pod nimi radiator sprawnie transportuje ciepło z GPU, a dodatkowe otwory w backplate karty poprawiają wentylację całego układu. A gdy obciążenie i temperatura karty spadną poniżej określonego poziomu, wentylatory wyłączą się, by pozwolić Ci pracować w całkowitej ciszy.
Technologie graficzne Ray Tracing i DLSS
Opracowany przez firmę NVIDIA Ray Tracing pozwala symulować fizyczne zachowanie światła, umożliwiając renderowanie w czasie rzeczywistym grafiki o kinowej jakości, nawet w przypadku najbardziej wymagających pod względem graficznym gier.
NVIDIA DLSS to przełomowa technika renderingu oparta na sztucznej inteligencji. Korzysta z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor oraz potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.
Deep Learning Super Sampling zapewnia także dodatkową wydajność, pozwalając zmaksymalizować ustawienia Ray Tracingu i zwiększyć rozdzielczości wyjściowe.
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Efektywne taktowanie pamięci | 15000 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1320 MHz (1777 MHz w trybie Boost) |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaje wyjść |
HDMI - 1 szt.
DisplayPort - 3 szt.
|
| Obsługiwane biblioteki |
DirectX 12
OpenGL 4.6
|
| Złącze zasilania | 8 pin - 1 szt. |
| Rekomendowana moc zasilacza | 550 W |
| Pobór mocy | 170 W |
| Kod producenta | NE63060019K9-190AD |
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 15000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1777 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1320 MHz |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17

