PALIT RTX3060TI 8GB/256 DDR6 DUAL LHR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Palit GeForce RTX 3060 Ti Dual 8GB GDDR6 LHR
(NE6306T019P2-190AD)

Palit RTX 3060 Ti Dual 8GB
Zyskaj jeszcze wyższą wydajność w grach, dzięki karcie graficznej Palit RTX 3060 Ti Dual 8GB. To jednostka niereferencyjna bazująca na najnowszej architekturze NVIDIA Ampere i wyposażona w 8 GB szybkiej pamięci RAM GDDR6. Odkryj na nowo ulubione gry na PC w zachwycającej oprawie graficznej. Nie rezygnuj ze szczegółowości tekstur i wysokiej rozdzielczości, by zachować płynność rozgrywki. Z kartą Palit RTX 3060 Ti Dual 8GB możesz liczyć na znakomite wrażenia wizualne podczas każdej rozgrywki.

Zupełnie nowa jakość grafiki w ulubionych grach na PC
Odkryj na nowo swoje ulubione produkcje na PC. Graj na maksymalnych ustawieniach grafiki, w wysokiej rozdzielczości i z wykorzystaniem technologii takich, jak Ray Tracing, jeśli tylko gra je oferuje. Karta graficzna Palit RTX 3060 Ti Dual 8GB zapewni znakomitą płynność rozgrywki oraz świetną i szczegółowo odwzorowaną oprawę wizualną. Możesz zapomnieć o konieczności obniżania jakości tekstur i rozdzielczości, by zachować płynność obrazu. Jednostka graficzna marki Palit bazuje na najnowszej architekturze NVIDIA Ampere, jest wyposażona w 8 GB szybkiej pamięci RAM GDDR6 oraz dysponuje rdzeniami Tensor i RT najnowszej generacji, dzięki czemu zapewnia znakomitą wydajność i niemal dwukrotnie lepszą przepustowość niż karty poprzedniej generacji.

Wyższa wydajność i skuteczniejsze chłodzenie
Jednostka Palit RTX 3060 Ti Dual 8GB to niereferencyjny model karty graficznej GeForce RTX 3060 Ti. W odróżnieniu od klasycznego układu referencyjnego, dysponuje wyższym zakresem taktowania w trybie boost (do 1695 MHz), a także udoskonalonym chłodzeniem. Wydajne karty graficzne, które pracują pod wysokim obciążeniem wymagają równie skutecznego i wydajnego chłodzenia. W tym wypadku zastosowano dwa wentylatory oraz radiator, które pracują dyskretnie, a intensywność działania dopasowują do bieżących potrzeb. Ażurowa konstrukcja tylnej krawędzi oraz wspornik o strukturze plastra miodu korzystnie wpływają na przepływ powietrza, a więc i na wentylację całego układu.

Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce RTX 3060 Ti |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 1695 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 1410 MHz |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Złącze Mini DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17