PATRIOT BURST ELITE 240GB DYSK SSD 2,5"
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 240 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | 450 MB/s |
| Prędkość zapisu | 320 MB/s |
| Waga | 53 g |
| Dodatkowe informacje | TBW 160 TB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17