PATRIOT P210 1TB DYSK SSD 2,5" P210S1TB25
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ten 2,5-calowy dysk SSD o wysokości 7 mm jest idealny do łatwej i szybkiej aktualizacji całego systemu, wystarczającej do bezpiecznego przechowywania dużych plików i zapewnienia wydajności w codziennych zadaniach. Patriot P210 zwiększa wydajność komputera i przyspiesza ładowanie aplikacji, zapewniając ogólnie lepszą wydajność i produktywność.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 2.5" |
| Interfejs | SATA III |
| Prędkość odczytu | 520 MB/s |
| Prędkość zapisu | 430 MB/s |
| Waga | 46 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17