PENTAGRAM COMBO P400-1 TELEFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis


Smartfon o dwóch obliczach. Z mniejszą baterią Combo 4-core to niezwykle lekki i elegancki smartfon, którego nawet nie poczujesz w kieszeni. Ale jeżeli potrzebujesz niezawodnego narzędzia, które bez ładowania wytrzyma nawet kilka dni intensywnego użytkowania, możesz skorzystać z dużej baterii. Smartfon stanie się tylko nieznacznie grubszy i cięższy. Ekran 4" i energooszczędny 4-rdzeniowy procesor Qualcomm sprawiają, że Combo 4-core jest doskonałym narzędziem multimedialnym - bez problemu radzi sobie z najbardziej wymagającą grafiką 3D i filmami w wysokiej rozdzielczości.
Dual SIM - zaleta wszystkich smartfonów spod znaku PENTAGRAM. Obudowa - charakterystyczne podłużne wgłębienie z boku obudowy sprawia, że smartfon bardzo pewnie leży w dłoni i nie wyślizguje się. W zestawie znajdują się 2 baterie, każda z dedykowaną pokrywą.
Smartfon 2 bateriami w zestawie:

Smukły i elegancki z baterią 1300 mAh i działający 3x dłużej bez ładowania z potężną baterią 3000mAh.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | 1111 |
| Układ graficzny | 850, 900, 1800, 1900 |
| Łączność | microSD |
| Złącza | micro USB, słuchawkowe typ 3,5 mm jack |
| Aparat | 5 MPix |
| Bateria | 1300 mAh , 3000mAh |
| Waga | 139 g |
| Wymiary | 63 x 119 x 14 mm |
| Dodatkowe informacje | DUAL SIM |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17