PHILIPS 42PFS4012/12 TELEWIZOR LED 42"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Niezwykle smukły telewizor LED Full HD z technologią Digital Crystal Clear
- 106 cm (42")
- Telewizor LED Full HD
- DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
Trzy wejścia HDMI i funkcja Easylink stanowią zintegrowany interfejs komunikacyjny
Zapomnij o plątaninie przewodów dzięki pojedynczemu przewodowi przesyłającemu sygnały wizji i fonii z urządzeń do telewizora. Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zapewnia najwyższą jakość sygnałów przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego wystarczy tylko jeden pilot.
Złącze USB umożliwia odtwarzanie multimediów
Dziel się przyjemnością. Podłącz nośnik pamięci USB, aparat cyfrowy, odtwarzacz MP3 lub inne urządzenie multimedialne do złącza USB w telewizorze, aby oglądać zdjęcia i filmy oraz słuchać muzyki, korzystając z łatwej w obsłudze ekranowej przeglądarki treści.
Smukła, wyrafinowana podstawa emanuje lekkością
Podczas tworzenia nowego telewizora nasi pracownicy biorą pod uwagę każdy jego aspekt — od technologii po wzornictwo. Nowa podstawa sprawia, że pod telewizorem jest przestrzeń, co zapewnia głębsze doznania podczas oglądania. W rezultacie otrzymujemy telewizor, który wyróżnia się nowoczesnością.
Technologia Digital Crystal Clear zapewnia precyzję, którą chcesz się dzielić
Aby uzyskać naturalny obraz z każdego źródła, firma Philips stworzyła technologię Digital Crystal Clear. Dlatego bez względu na to, czy oglądasz ulubione programy, filmy, wiadomości lub po prostu spędzasz czas z przyjaciółmi, możesz cieszyć się optymalnym kontrastem, kolorem i ostrością.
Telewizor LED Full HD — zachwycający obraz LED o niewiarygodnym kontraście
Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe telewizory HD zapewniają dobrą jakość, jednak Ty oczekujesz czegoś więcej. Wyobraź sobie doskonałą szczegółowość, wysoką jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i rzeczywiste kolory, które tworzą realistyczny obraz.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 42" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Złącza | 3x HDMI;1x USB;Złącze CI;Cyfrowe wyjście audio (optyczne);PC-In VGA;Wejście PC Audio (3,5 mm);Wejście audio L/P;Wyjście na słuchawki |
| Tuner cyfrowy | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Moc głośników | 16W |
| Standard VESA | 200 x 300 mm |
| Wymiary | 947x608x224mm |
| Waga | 8.6 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot;2 baterie AAA;Przewód zasilający;Przewód minijack > YPbPr;Skrócona instrukcja obsługi;Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa;Podstawa na biurko |
| Dodatkowe informacje | Nagrywanie USB |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17