PLEXTOR S3G 256GB DYSK SSD M.2 2280 PX-256S3G
Brak towaru
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 256 GB |
| Interfejs | SATA III (M.2) |
| Prędkość odczytu | do 550 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 510 MB/s |
| Wymiary | 80x22x2.3mm |
| Waga | 10 g |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: TLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17