POCKETBOOK BASIC 2 614W GREY 6" E-INK PEARL 092282
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Łatwo i przyjemnie
PocketBook przedstawia super-kompana – łatwy i przyjemny w obsłudze czytnik książek elektronicznych PocketBook Basic 2.
Wszystko, czego potrzebujesz
PocketBook Basic 2 to idealne rozwiązanie nawet dla osób, które sądzą, że czytanie tradycyjnych książek jest o wiele łatwiejsze. Nowy czytnik został wyposażony we wszystkie funkcje, dzięki którym jego obsługa jest absolutnie bezproblemowa.
Proste jak… czytanie
Najnowszy produkt PocketBook korzysta z intuicyjnego interfejsu – a czytanie na nim jest niewiarygodnie proste!
Wygodny i bezpieczny dla oka
Sześciocalowy wyświetlacz E Ink Pearl nowego czytnika PocketBook Basic 2 nie błyszczy w słońcu, dzięki czemu tekst na nim jest wyraźny nawet w najbardziej pogodny dzień.

Maksymalna moc
Płynna zmiana stron i błyskawiczna obsługa wszystkich aplikacji możliwe są dzięki wydajnemu procesorowi o mocy 1 GHz i 256 MB pamięci RAM.
Twoja kieszonkowa biblioteczka
Bateria w czytniku PocketBook Basic 2 wystarcza na miesiąc czytania! Cztery gigabajty pamięci wewnętrznej mogą zostać powiększone ośmiokrotnie i pomieścić całą biblioteczkę ulubionych lektur, które będą już zawsze w zasięgu ręki.
PocketBook Basic 2 – czytanie z nim to najprostsza i najbardziej fascynująca przygoda.

Dane techniczne
| Model | BASIC 2 |
| Part number | PB614W-Y-WW |
| Procesor | 1000 MHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 800x600 |
| Wyświetlacz | E Ink Pearl |
| Wbudowana pamięć | 4GB |
| Złącza | Micro USB |
| Wymiary | 174,4 х 114,6 х 8,3 mm |
| Bateria | Litowo-jonowa, 1300 mAh, 3,7 volta |
| Inne | Pamięć operacyjna 256MB;Funkcje dodatkowe: kalkulator, zegar, kalendarz, słowniki, gry: szachy, pasjans, Sudoku, węże, Scribble, przeglądarka zdjęć;Formaty książek elekto.: EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17