POCKETBOOK BASIC 2 614W WHITE 6"E-INK PEARL 092251
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Łatwo i przyjemnie
PocketBook przedstawia super-kompana - łatwy i przyjemny w obsłudze czytnik książek elektronicznych PocketBook Basic 2.
Urządzenie oferuje niezwykle intuicyjny interfejs - a czytanie na nim jest niewiarygodnie proste!
Obsługa plików
BMP | PNG | ACSM | MOBI | JPEG | HTML | HTM | CHM | TCR | TXT | PRC | RTF | DOCX | FB2.ZIP | DOC | FB2 | DJVU | EPUB | EPUB(DRM) | PDF |PDF(DRM)
Wszystko, czego potrzebujesz
PocketBook Basic 2 to idealne rozwiązanie nawet dla osób, które sądzą, że czytanie tradycyjnych książek jest o wiele łatwiejsze. Nowy czytnik został wyposażony we wszystkie funkcje, dzięki którym jego obsługa jest absolutnie bezproblemowa.
Maksymalna moc
PocketBook Basic 2 nie zaskoczy cię problemami z dużymi plikami czy powolną zmianą strony. Komfort użytkowania jest dla producenta priorytetem. Zastosowany procesor i zwiększona ilość pamięci RAM gwarantuje płynne działanie w każdej sytuacji.
Cała biblioteka zawsze przy Tobie
PocketBook Basic 2 ma wbudowane 4 GB pamięci. Opcjonalne użycie karty pamięci microSD pozwala na rozszerzenie pamięci o dodatkowe 32 GB.
Synchronizacja w chmurze
Wygodny i bezpieczny dla oka
Sześciocalowy wyświetlacz E Ink Pearl nowego czytnika PocketBook Basic 2 nie błyszczy w słońcu, dzięki czemu tekst na nim jest wyraźny nawet w najbardziej pogodny dzień.
Wytrzymała bateria
Bateria w czytniku PocketBook Basic 2 wystarcza na miesiąc czytania! Cztery gigabajty pamięci wewnętrznej mogą zostać powiększone ośmiokrotnie i pomieścić całą biblioteczkę ulubionych lektur, które będą już zawsze w zasięgu ręki.
Łączność ze światem
Wbudowany moduł WiFi oraz aplikacja ReadRate pozwalają na podzielenie się ze znajomymi swoimi wrażeniami na portalach Facebook oraz Twitter. PocketBook Basic 2 - czytanie z nim to najprostsza i najbardziej fascynująca przygoda.
Inne cechy
Gry (szachy, pasjans, Snake, Sudoku, Scribe) | Notatnik, Przeglądarka zdjęć | Czynik wiadomości RSS | Kalendarz, Kalkulator, Zegar | DropBox - integracja z kontem | eBook Store | Przeglądarka WWW | ReadRate (m.in integracja z kontemFacebook i Twitter)
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | POCKETBOOK BASIC |
| Part number | 614W |
| Procesor | Freescale All Winner A13 1000 MHz |
| Rozmiar ekranu | 6" |
| Rozdzielczość | 800x600 |
| Wyświetlacz | E-Ink |
| Wbudowana pamięć | 4GB |
| Złącza | Złącze USB;WiFi (802.11 b/g/n); |
| Wymiary | 174.4 x 114.6 x 8.3 mm |
| Bateria | akumulator polimerowy (3.7V 1300 mAh) |
| Inne | Kolor: biały;waga: 188 g;Czytnik microSDHC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17