POWERCOLOR RX6600 8GB/128 DDR6 FIGHTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zacznij cieszyć się życiem w grach
Karta graficzna PowerColor Fighter Radeon™ RX 6600 jest biletem wstępu do gry i jest wyposażona w podwójny wentylator chłodzący o średnicy 90 mm, chłodnicę z powiększoną powierzchnią radiatora oraz zestaw rurek cieplnych bezpośrednio dotykających procesora graficznego w celu zwiększenia rozpraszania ciepła. Zacznij cieszyć się grą dzięki PowerColor Fighter Radeon™ RX 6600!
Dwa łożyska kulkowe 4 razy większa trwałość
Wentylator chłodzący wykorzystuje technologię dwóch łożysk kulkowych, zwiększając żywotność wentylatorów nawet 4-krotnie.
Technologia Mute Fan — 0 dB — Ciche granie
Technologia Mute Fan inteligentnie wyłącza wentylator poniżej 60℃, zapewniając cichą grę przy średnim i niskim obciążeniu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii.
Podwójny wentylator chłodzący
Karta graficzna PowerColor Fighter Radeon™ RX 6600 jest wyposażona w zoptymalizowany wentylator 2 x 90 mm, który zapewnia najlepsze chłodzenie karty.
Heatpipe Direct Touch
Rury cieplne stykają się bezpośrednio z procesorem graficznym, zwiększając wydajność rozpraszania ciepła. Wraz z powiększonym radiatorem karta jest utrzymywana w optymalnych warunkach chłodzenia podczas grania.
Potężna wydajność
Karty graficzne z serii AMD Radeon™ RX 6600 zapewniają poważne gry w rozdzielczości 1080p i ultrawysoką liczbę klatek na sekundę. Uzyskaj do 32 wysokowydajnych jednostek obliczeniowych, przełomową pamięć podręczną AMD Infinity Cache i do 8 GB dedykowanej pamięci GDDR6. Doświadcz wydajności gier nowej generacji dzięki technologii AMD Smart Access Memory1, łącząc kartę graficzną AMD Radeon™ z serii RX 6600 z procesorem AMD Ryzen™ z serii 5000 do komputerów stacjonarnych.
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6600 |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 14.0 Gbps |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2491 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2044 MHz |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17