POWERCOM BNT-600 COMPUTER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wysokiej jakość zasilacz awaryjny z bogatym wyposażeniem seryjnym. 2 gniazda wyjściowe : 1 x komputerowe (IEC)1 x gniazdko polskie(typu E). Interfejs komunikacyjny : USB Funkcja AVR - Automatyczna Regulacja Napięcia W zestawie: kabel zasilający do odbiornika, kabel sieciowy, kabel telefoniczny, kabel USB oraz płyta z polskim oprogramowaniem. Konstrukcja Line Interactive.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Model | BNT-600 |
| Moc | 360W |
| Średni czas podtrzymania | do 13 min przy niepełnym obciążeniu |
| Zakres napięcia wejściowego | 230 V |
| Napięcie wyjście | 230 V |
| Czas przełączania | 2/4ms (wliczając czas wykrycia) |
| Sygnalizacja pracy | dioda;dźwięk |
| Złącza | 2 gniazda wyjściowe komputerowe |
| Wymiary | 97 x 320 x 135mm |
| Waga | 6.6 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17