QOLTEC MONOLITH 600VA 360W LCD USB UPS 53951
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Moc | 600VA/360W |
| Średni czas podtrzymania | 14 min |
| Napięcie wyjście | 220Vac ± 10% |
| Czas przełączania | 2-6 ms |
| Typ akumulatora | 1x12/7Ah |
| Sygnalizacja pracy | LCD |
| Złącza | 1 x FRENCH;1 x SCHUKO;1 x USB typ B |
| Wymiary | 90 x 320 x 142 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Inne atrybuty | Inteligentna automatyczna funkcja AVR;Model Line-Interactive |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17