RAZER ELECTRA V2 REPACK SŁUCHAWKI GAMINGOWE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ELEKTRYZUJĄCA WYDAJNOŚĆ
Bez dodatków - po prostu czysta euforia audio. Razer Electra V2 to niezbędny zestaw słuchawkowy, który koncentruje się na tym, co naprawdę ważne: zrównoważony, wirtualny dźwięk przestrzenny do wszystkich potrzeb w grach i muzyce, zamknięty w eleganckim i wygodnym industrialnym designie.
ZANURZ SIĘ W DŹWIĘKU

Razer Electra V2 zapewnia zwiększoną świadomość słuchową, dzięki czemu wiesz dokładnie, z którego miejsca uderza twój wróg. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 za pośrednictwem Razer Synapse możesz również skalibrować zestaw słuchawkowy według własnych preferencji.
ERGONOMIA I KOMFORT

Słuchawki Razer Electra V2 są wykonane z trwałego aluminium, więc zniosą niedogodności związane z codziennym użytkowaniem i przenoszenie. Słuchawki są tak lekkie, że będziesz się w nich czuł komfortowo nawet podczas wielogodzinnego oglądania filmów. Nakładki gąbek zrobione są ze skóry ekologicznej i izolują dźwięki z otoczenia.
MIKROFON, KTÓRY TO WSZYSTKO

Uzyskaj dodatkową elastyczność dzięki odłączanemu mikrofonowi. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu zestawem słuchawkowym możesz szybko regulować przyciski mikrofonu i głośności w locie, pozostając skupionym na grze.
ODŁĄCZANY MIKROFON

Uzyskaj dodatkową elastyczność dzięki odłączanemu mikrofonowi, regulowanemu pod wybranym kątem. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu zestawem słuchawkowym możesz szybko regulować przyciski mikrofonu i głośności w locie, pozostając skupionym na grze.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Rodzaj Słuchawek | Nauszne |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj złącza | 1x Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1,3 m |
| Wielkość przetwornika | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Dodatkowe informacje | Odpinany mikrofon, Przyciski szybkiego dostępu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17