REDRAGON IVY GCP500 PODSTAWKA CHŁODZĄCA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Opis Podkładka pod laptopa Redragon IVY GCP500 Notebook Cooler
Redragon GCP500 Ivy to podstawka chłodząca przeznaczona do laptopów o przekątnej ekranu maksymalnie 15,6''. Wykonano ją z aluminium dzięki czemu ma lepsze właściwości chłodzące. Wewnątrz urządzenia znajduje się aż 5 wentylatorów - jeden duży oraz cztery mniejsze. Prędkość pracujących wentylatorów oraz kąt nachylenia samej podstawki możesz regulować. Co więcej, podstawkę wyposażono w dwa porty USB oraz podświetlenie RGB.Najważniejsze cechy
- Kompatybilność: 15,6
- Liczba wentylatorów: 5
- Prędkość obr.: 2400 obr./min.
- Średnica wentylatora: 140 mm, 60 mm - 4 szt.
Cechy produktu Podkładka pod laptopa Redragon IVY GCP500 Notebook Cooler
| Wymiary | 360x250x55 mm |
| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 19 dB |
| Waga | 1 kg |
| Kompatybilność z laptopami | 15,6 cali |
| Liczba wentylatorów | 5 szt. |
| Średnica wentylatora | 140 mm |
| USB 2.0 | 2 szt. |
| Zasilanie | USB |
| Materiały | Aluminium Plastik |
| Dodatkowe informacje | System regulacji obrotów Regulacja nachylenia podstawki Składana konstrukcja Elementy antypoślizgowe na nóżkach Podświetlenie RGB |
| Producent | Redragon |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17