RICOH AFICIO SG 3100SNw URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Możliwość wykorzystania koloru, tam gdzie jest najbardziej potrzebny. Teraz jest to możliwe z nowym innowacyjnym urządzeniem wielofunkcyjnym GELJET™ firmy Ricoh. Zarówno w domu jak i środowisku detalicznym oraz biurowym urządzenia Aficio SG 3100SNw zapewniają szybkie kolorowe kopiowanie, drukowanie, skanowanie i faksowanie (SG 3110SFNw). Dostęp z przodu urządzenia, małe wymiary i bezprzewodowa łączność z WiFi sprawiają, że jest to proste w obsłudze urządzenie.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono do 3600x1200 dpi;Kolor do 3600x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 29 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 29 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 256 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;A6;B5;B6 |
| Wymiary | 399x436x329mm |
| Waga | 15.3 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17