SAMSUNG 355E5C-S02 NOTEBOOK E2-1800/4/500/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6'', dwurdzeniowym procesorem AMD A60M o częstotliwości taktowania 1.7 GHz, z zainstalowaną pamięcią 4 GB RAM oraz dyskiem twardym o pojemności 500 GB. Posiada wbudowaną kartę graficzną Radeon HD 7470M.
Dane techniczne
| Procesor | AMD |
| Model procesora | AMD E2-1800 1.70GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | AMD Radeon HD 7470M |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;2x USB 3.0;1x HDMI;1x VGA;1x RJ45;1x wejście słuchawkowe;1x wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17