SAMSUNG 500GB M3 USB3.0 HDD STSHX-M500TCB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

M3 Portable to zewnętrzny 2.5-calowy dysk twardy marki Samsung. Pojemność dysku wynosi 500 GB. Podłączany do komputera za pomocą złącza USB 3.0. Maksymalna szybkość transferu danych wynosi 4.8 Gb/s. Prędkość obrotowa wynosi 5400 obr./min. Posiada twardą konstrukcję.
Dane techniczne
| Wielkość dysku | 2.5'' |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Złącze | USB-A |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Zasilanie | USB |
| Wymiary | 17.5 x 82.0 x 112.0 mm |
| Waga | 141g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17