SAMSUNG 550P5C-T03 I5-3210M/8/1TB/GT630-2G/15,6/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Notebook z ekranem o przekątnej 15.6'', procesorem Intel Core i5 3210M o częstotliwości taktowania 2.50 GHz, z zainstalowaną pamięcią 8 GB RAM oraz pojemnym dyskiem twardym o 1TB. Posiada wbudowaną kartę graficzną GeForce GT 630M.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5 3210M 2,50 GHz |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 2/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Karta graficzna | GeForce GT 630M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 2.0;2x USB 3.0;1x HDMI;1x VGA;1x RJ45;1x wejście słuchawkowe;1x wejście mikrofonu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17