SAMSUNG 550P7C-T01 NOTEBOOK I5-3210M/8/1TB/G630/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop SAMSUNG 550P7C-T01 to stylowy uniwersalny komputer przenośny, który oferuje wszystko, co niezbędne w codziennej pracy. Procesor z serii i5, matryca o przekątnej 17'3 cala (matowa), pamięć ram 8GB, grafika NVIDIA® GeForce GT630M 2GB oraz dysk 1000GB, Windows 8.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-3210QM |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Karta graficzna | GT630 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1xVGA,1xRJ-45, 2×USB 2.0, 1×USB 3.0, 1×Czytnik kart, 1× Wyjście HDMI, 1xKamera |
| Dodatkowe informacje | Głośniki JBL |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17