SAMSUNG 970 PRO 512GB M.2 PCIe x4 NVMe MZ-V7P512BW DYSK SSD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SAMSUNG 970 PRO 512GB
Dysk SSD, który wyprzedza inne
Doświadcz tego, co najlepsze. Dzięki czołowej pozycji dysku Samsung SSD NVMe, model 970 PRO zapewnia najwyższą wydajność intensywnie obciążonych komputerów stacjonarnych i stacji roboczych. Najnowsza technologia V-NAND i nowy kontroler Phoenix w kompaktowej obudowie M.2 (2280) przewyższają wymagania entuzjastów technologii i profesjonalistów.
Niezwykła wydajność
Wydajność, która daje Ci kontrolę. W modelu 970 PRO płączono interfejs NVMe nowej generacji PCIe Gen 3x4 z najnowszą technologią V-NAND i ulepszonym kontrolerem Phoenix, aby osiągnąć niezrównaną prędkość odczytu/zapisu do 3500/2700 MB/s*, czyli o ok. 30 procent więcej niż poprzednia generacja.
* Pomiary wydajności zapisu sekwencyjnego i losowego są oparte na IOmeter 1.1.0. Wydajność może różnić się w zależności od wersji oprogramowania układowego dysku SSD, sprzętu systemowego i konfiguracji.* Konfiguracja systemu testowego: Procesor Intel® Core i7 - 7700K @4,2 GHz, pamięć DDR4, 2400 MHz 32 GB, system operacyjny Windows 10 Built 10240, chipset – ASUS PRIME Z270-A
Wyjątkowa wytrzymałość
Uzyskaj najwyższą, zrównoważoną wydajność. Model 970 PRO zapewnia do 1200 TBW* z 5-letnią ograniczoną gwarancją, osiągając o 50 procent większą trwałość w porównaniu z poprzednią generacją. We wszystkich wersjach zastosowano najnowszą technologię V-NAND.
* TBW: Terabajty zapisu* Gwarantowana wartość TBW dla 970 EVO: 150 TBW dla modelu 250 GB, 300 TBW dla modelu 500 GB, 600 TBW dla modelu 1 TB, 1200 TBW dla modelu 2 TB.* Pięć lat lub TBW, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Więcej informacji na temat gwarancji podano w załączonym dokumencie gwarancji.
Niezrównana niezawodność
Osiągnij nowy poziom niezawodności dysku. Zaawansowany niklowany kontroler i rozpraszacz ciepła firmy Samsung zastosowany w 970 EVO zapewniają doskonałe odprowadzanie ciepła. System Dynamic Thermal Guard automatycznie monitoruje temperaturę pracy i utrzymuje ja na optymalnym poziomie ograniczjąc spadki wydajności.
Samsung Magician
Zaawansowane zarządzanie dyskami stało się proste. Oprogramowanie Samsung Magician pomoże Ci w monitorowaniu dysku. Zestaw przyjaznych dla użytkownika narzędzi pomaga w aktualizacji dysku, monitorowaniu stanu i prędkość, a także zwiększyć wydajność.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 512 GB |
| Interfejs | PCI Express 3.0 x4 NVME (M.2) |
| Prędkość odczytu | do 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu | do 2300 MB/s |
| Wymiary | 80x22x2,3mm |
| Waga | 8 g |
| Dodatkowe informacje | Rodzaj kości pamięci: MLC |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17