SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 16GB 3G TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wbudowany rysik S Pen:
naturalnie ułatwia pisanie
Wszystko co masz na głowie teraz na jednym ekranie
Precyzyjny i wszechstronny rysik S Pen wspomaga wprowadzanie notatek, szkicowanie, rysowanie i inne formy kreatywnej ekspresji.

Notes S: łatwe w obsłudze narzędzie do kreacji

7 szablonów Notes S pozwala na wyrażenie każdego szczegółu. Wybierz jeden z nich i opowiedz własną historię.
Notes S sprawia, że robienie notatek i rysowanie staje się przyjemne, zarazem zapewniając doskonałe rezultaty.
Dostępne szablony:
- > notatka
- > pomysł
- > notatka ze spotkania
- > czasopismo
- > pamiętnik
- > przepis
- > podróż
Funkcja Shape Match - dopasowanie kształtu

Teraz możesz bardziej precyzyjnie wizualizować swoje pomysły, przekształcając pokręcone kształty w przyjemne dla oka figury.
Funkcja Shape Match automatycznie koryguje linie i kształty.
Funkcja Formula Match - dopasowanie formuły

Funkcja Formula Match z łatwością rozpoznaje nawet skomplikowane formuły i wyszukuje szczegółowe rozwiązania.


Adobe® Photoshop®:
szczypta magii
dla Twoich zdjęć
Teraz każdy może tworzyć oszałamiające, wielowarstwowe obrazy, dodawać profesjonalne efekty, a następnie publikować swoje dzieła w serwisie Facebook i nie tylko – wszystko to korzystając z wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego.
Learning Hub
Twórz własne plany szkoleniowe, wypełniaj testy, a nawet edytuj i publikuj zawartość.

Terminarz S
Łatwo zarządzaj swoim planem dnia


Szybki i mocny
Czterordzeniowy procesor 1,4 GHz jest szybki i mocny, dzięki czemu zapewnia bezproblemową pracę urządzenia i mnóstwo radości z jego użytkowania.
Wszystko od nawigacji po interfejsie użytkownika, przez wykonywanie kilku zadań jednocześnie, aż po surfowanie w Internecie, jest szybsze i łatwiejsze. Teraz możesz zatracić się w korzystaniu z multimediów!
Duża pojemność akumulatora oznacza dłuższe korzystanie z urządzenia bez konieczności ładowania.

HSPA+ 21 Mb/s oraz Wi-Fi Channel Bonding
Teraz możesz bez ograniczeń i opóźnień korzystać z mobilnych multimediów dzięki imponującej szybkości transmisji, która znacznie przyspiesza pobieranie plików.
Technologia HSDPA+ jest o trzy razy szybsza, znacznie skracając czas oczekiwania – nie zdążysz się zniecierpliwić, czekając na pobranie ulubionych multimediów. Technologia Wi-Fi Channel Bonding również zapewnia szybki bezprzewodowy transfer danych dzięki wykorzystaniu dwóch połączonych ze sobą kanałów zamiast jednego.
Pobieranie filmów, plików muzycznych i gier jest teraz o połowę krótsze. Krótsze oczekiwanie, większa radość – to takie proste!
Wygoda korzystania z multimediów na dużym ekranie

Odtwarzanie filmów w standardzie Full HD 1080p z pewnością spotęguje przyjemność oglądania. Niezależnie od tego, czy oglądasz pobrane filmy, najnowszą reklamę w serwisie YouTube czy zawartość strumieniowaną na żywo, teraz wszystko będzie jasne i wyjątkowo wyraźne.
Kompatybilność z wieloma platformami i szeroka gama kodeków zaoszczędzą Ci frustracji spowodowanej zablokowanymi lub niekompatybilnymi plikami oraz problemami z wyświetlaniem czy kopiowaniem, czyniąc korzystanie z urządzenia przenośnego całkowicie bezproblemowym.
Dane techniczne
| Model | SAMSUNG GALAXY NOTE 10.1 |
| Part Number | GT-N8000EAAXEO |
| Procesor | Exynos 4210 |
| Częstotliwość procesora | 4 x Core 1.4 GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Kamera | 2 Mpix - przód; 5 Mpix - tył |
| Złącza | 1x Złącze dokujące Samsung;1x Audio Jack;1x Sim slot |
| Komunikacja | GPS;Bluetooth;Wi-Fi 802.11b/g/n;Modem 3g |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | 7000 mAh |
| Wymiary | 262x180x8,9 mm |
| Waga | 600 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17