SAMSUNG GALAXY P5110 TAB2 10.1/16G/SILVER
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Samsung Link
- Samsung Link gromadzi multimedia z różnych urządzeń w ramach tej samej sieci, dając użytkownikowi wrażenie, jakby cała zawartość obsługiwana była przez jedno urządzenie. Dzięki temu możesz na przykład pobierać zdjęcia i filmy, zapisywać je na tablecie, a następnie oglądać na ekranie telewizora Samsung.
Samsung Link pozwala także zapisywać multimedia w chmurze, aby móc je później obejrzeć lub udostępnić innym użytkownikom.
Najnowsza platforma Android 4.0
- Rewolucyjny system Android 4.0 Ice Cream Sandwich został specjalnie zoptymalizowany pod kątem tabletów. Setki tysięcy aplikacji i gier zapewnią doskonałą rozrywkę i funkcjonalność.
Całą rodzinę z pewnością ucieszy łatwiejszy dostęp i uruchamianie aplikacjiGoogle Mobile, w tym serwisu YouTube, wyszukiwarki Google, map i innych niezbędnych usług Google.
Dobra zabawa i łatwość komunikacji
- Galaxy Tab 2 posiada dwie kamery, które nie tylko pozwolą Ci zrobić zdjęcia i nagrać filmy w jakości HD, ale także umożliwią przeprowadzenie wideokonferencji.
Twoi bliscy mieszkają daleko i trudno jest zebrać wszystkich razem na rodzinne spotkanie? Funkcja Google+ Hangoutsumożliwi Ci organizowanie grupowych wideorozmów we własnym salonie.
Darmowa aplikacja ChatON posiada mnóstwo funkcji ułatwiających komunikację – przesyłanie multimediów, łatwe udostępnianie zawartości, rozmowy grupowe, a nawet tworzenie mikrosieci znajomych.
Rozmowy głosowe
- GALAXY Tab 2 (10.1) może również służyć do wykonywania połączeń głosowych. Wbudowany głośnik zapewnia dobrą jakość dźwięku, można również rozmawiać przy użyciu bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.
Moc procesora sprawdza się w praktyce
- Nikt nie lubi czekać. Potężny procesor Dual Core 1 GHz zapewnia sprawne działanie multimediów, w tym szybkie ściąganie plików, płynne odtwarzanie i przeglądanie stron www. Dzięki niemu możesz jednocześnie oglądać film w jakości HD oraz wysyłać e-maile lub wiadomości tekstowe.
Smukły i lekki
- Tablet ma idealne wymiary – jest na tyle smukły i lekki, że możesz zawsze nosić go ze sobą.
Akcesoria
- Galaxy Tab 2 wie, jak dostosować się do Twoich potrzeb. Szeroki asortyment akcesoriów sprawi, że Ty i Twoja rodzina będziecie mogli korzystać z urządzenia w łatwy i wygodny sposób, w każdych warunkach.
Ciesz się wszystkimi funkcjami tabletu nawet w trakcie ładowania. Podłącz urządzenie do stacji dokującej i zorganizuj swoim bliskim pokaz zdjęć z wakacji. Jeśli potrzebujesz laptopa, Galaxy Tab 2 łatwo się w niego zmieni, dzięki bezprzewodowej klawiaturze. Chcesz, żeby Twój tablet zawsze wyglądał jak nowy? Kompaktowe i wytrzymałe etui doskonale zabezpieczy ekran przed zarysowaniem.
Dane techniczne
| Model | P5110 |
| Procesor | Cortex A9 |
| Częstotliwość procesora | 1GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1280x720 |
| Kamera | 3.2 Mpix |
| Złącza | USB własne producenta |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart Micro SD |
| Komunikacja | WiFi; Bluetooth 3.0 |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 7000 mAh |
| Wymiary | 256.6 x 175.3 x 9.7 mm |
| Waga | 588 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17