SAMSUNG GALAXY P5110 TAB2 10.1/16/WHITE/8G/ETUI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tablet Tab 2 10.1 jest naszpikowany funkcjami, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny, oferując bogactwo multimediów odpowiednich dla użytkowników w każdym wieku. Procesor dual 1 GHz zapewnia sprawne działanie urządzenia. Wersja biało-szara. Etui Samsung oraz karta SD w zestawie!
Centrum multimediów
GALAXY Tab 2 10.1 jest naszpikowany funkcjami, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny, oferując bogactwo multimediów odpowiednich dla użytkowników w każdym wieku oraz aplikacje Samsung Hub (Reader, Music, Game oraz Video Hub), łatwe do uruchomienia na ekranie telewizora. Usługa S Suggest oraz Sklep Google Play dostępne również za pośrednictwem widżetów zaspokoją apetyt na nowe aplikacje i gry w każdej rodzinie. Samsung Link to aplikacja umożliwiająca udostępnianie multimediów pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w technologię DLNA, na przykład takimi jak telefon, komputer PC czy laptop. Urządzenie umożliwia również obsługę telewizji, w tym zdalne odtwarzanie i kontrolowanie głośności czy oglądanie kilku programów telewizyjnych jednocześnie dzięki opcji Twin View – można również skorzystać z opcji Clone View, aby swobodnie przemieszczać się po domu, nie tracąc ani jednej sekundy ulubionego programu. Możesz również zapisywać multimedia w chmurze, aby móc obejrzeć je później.
- Aplikacje Video Hub i Samsung Link dostępne od kwietnia
- Aplikacja Video Hub będzie dostępna w wybranych krajach

Najnowsza platforma Android 4.0
Wszyscy kochają Ice Cream Sandwich, najnowszy system operacyjny Android, który ułatwia obsługę GALAXY Tab 2 10.1 dzięki nowemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, który umożliwia płynne przełączanie się pomiędzy aplikacjami – nawet jeśli korzysta z nich cała rodzina. Innowacyjne, przyjazne funkcje to między innymi udoskonalona galeria, lepszy korektor pisowni oraz usuwanie powiadomień przez ich przesunięcie. Całą rodzinę z pewnością ucieszy łatwiejszy dostęp i uruchamianie preinstalowanych aplikacji Google Mobile, w tym serwisu YouTube, wyszukiwarki Google, map oraz innych niezbędnych usług Google.

Dane techniczne
| Model | Samsung TAB2 |
| Part Number | TAB2 10.1 white |
| Procesor | Rockchip A9 |
| Częstotliwość procesora | 1 GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Kamera | przód VGA, tył 3.2 Mpix |
| Złącza | USB;czytnik kart pamięci |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n;Bluetooth |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | Li-Po 7000 mAh |
| Wymiary | 256.6 x 175.3 x 9.7 mm |
| Wyposażenie | biało-szary |
| Waga | 588 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17