SAMSUNG GALAXY TAB 4 SM-T530 WIFI 16GB BLACK 25888
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
FUNKCJE
- Szybko udostępniaj treści poprzez Group Play i Samsung Link
- Zachwyć się eleganckim wzornictwem i niską wagą
- Zapewnij dziecku bezpieczną rozrywkę dzięki kontroli rodzicielskiej
KIDS Mode - Wykorzystaj funkcję Multiwindow i pracuj na dwóch oknach
jednocześnie
Wzornictwo przykuwające wzrok

Mobilne centrum multimedialne

Podziel się tym, co najlepsze

Kilku użytkowników

Płynna integracja z telefonem

Udostępnianie treści pomiędzy urządzeniami

Wydajność w drodze

Dane techniczne
| Model | GALAXY TAB 4 SM-T530 |
| Part Number | SM-T530NZWAXEO |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon S4 APQ8026 |
| Częstotliwość procesora | 4 x 1.2 GHz |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Kamera | 1,3 Mpix przód; 3 Mpix tył - 4 x zoom cyfrowy, nagrywanie filmów HD 720p |
| Złącza | 1x microUSB;Złącze słuchawkowe;Czytnik kart microSD/SDHC do 64 GB |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n;Wi-Fi Direct;Bluetooth 4.0; Moduł GPS;Mikrofon |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 6800 mAh (maksymalny czas pracy do 10h) |
| Wymiary | 243 x 176 x 8 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, kabel USB |
| Waga | 487 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17