SAMSUNG GALAXY TAB2 16GB TABLET WHITE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Galaxy Tab 2 10.1 to tablet z dotykowym ekranem 1280 x 800 i procesorem dwurdzeniowym Cortex-A9 1 GHz. Wbudowana pamięć o pojemności 16 GB. 1GB RAM. Bezprzewodową komunikację umożliwiają moduły Wi-Fi i Bluetooth.
Dane techniczne
| Model | P5100 GALAXY TAB 2 |
| Procesor | TI OMAP 4430 |
| Częstotliwość procesora | 1 GHz |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Kamera | 3 Mpix |
| Złącza | USB;czytnik kart pamięci |
| Komunikacja | WiFi;Bluetooth;GPRS;EDGE |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 7000 mAh Li-Poly |
| Wymiary | 256 x 175 x 10 mm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17