SAMSUNG GALAXY TAB4 16GB SM-T530 TABLET WHITE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
FUNKCJE
- Szybko udostępniaj treści poprzez Group Play i Samsung Link
- Zachwyć się eleganckim wzornictwem i niską wagą
- Zapewnij dziecku bezpieczną rozrywkę dzięki kontroli rodzicielskiej
KIDS Mode - Wykorzystaj funkcję Multiwindow i pracuj na dwóch oknach
jednocześnie
Wzornictwo przykuwające wzrok
Mobilne centrum multimedialne
* W pakiecie bezpłatny roczny cyfrowy abonament serwisu Bloomberg Businessweek+ zoptymalizowanego pod kątem wyświetlania na ekranie 10,1".
Podziel się tym, co najlepsze
Kilku użytkowników
Płynna integracja z telefonem
Udostępnianie treści pomiędzy urządzeniami
Wydajność w drodze
Dane techniczne
| Model | Galaxy TAB 4 |
| Part Number | SM-T530 |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Częstotliwość procesora | 4-rdzeniowy, 1,2 GHz |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Kamera | 1,3 mln pikseli - przód; 3 mln pikseli - tylna |
| Złącza | 1x Micro USB;1x Złącze słuchawkowe |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart pamięci microSD/SDHC do 64 GB |
| Komunikacja | Wi-Fi 802.11a/b/g/n ;Bluetooth 4.0;Wi-Fi Direct;Miracast |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 6800 mAh; Maksymalny czas pracy do 10h |
| Wymiary | 243 x 176 x 8 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, ładowarka sieciowa, kabel USB |
| Waga | 487 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17