SAMSUNG LC27JG50QQUXEN VA WQHD 27" 144Hz Curved LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zobacz więcej dzięki WQHD

Rozdzielczość WQHD
Za sprawą gęstości pikseli nawet 1,7-krotnie większej niż w przypadku Full HD rozdzielczość WQHD nie tylko odwzorowuje niezwykle szczegółowe i wyraziste obrazy — zapewnia także rozleglejszą przestrzeń do pracy. Teraz widzisz większą część wyświetlanych na ekranie dokumentów czy stron www i nie musisz już tyle czasu poświęcać na ich przewijanie czy powiększanie.

Częstotliwość odświeżania 144 Hz
Szybka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia płynny widok, a w celu zoptymalizowania wydajności monitora może być regulowana do 60 Hz / 120 Hz.

Komfortowe zakrzywienie
Kiedy przez dłuższy czas patrzysz na płaski monitor, Twoje oczy co chwilę muszą zmieniać ostrość, co generuje zmęczenie wzroku. Zakrzywiony wyświetlacz CJG5 pozwala oczom zachować stałą ogniskową, zapewniając Ci większy komfort patrzenia.

Różnorodne tryby wyświetlania
Oferowany przez CJG5 tryb gier natychmiast optymalizuje czarny poziom gamma, współczynniki kontrastu, ostrość i nasycenie koloru dla każdego gatunku gry czy filmu.

Interfejs do gier
Menu panelu sterowania OSD oferuje całościowy ogląd kluczowych ustawień. Ten uhonorowany nagrodą Good Design Award interfejs sprawi, że zawsze masz absolutną kontrolę.

Współczynnik kontrastu 3000:1
Technologia panelu VA firmy Samsung oferuje współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1. Zapewnia tym samym głębsze czernie, jaśniejsze biele i bardziej nasycone kolory, dzięki którym gry i filmy stają się wyrazistsze i bogatsze.

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 2560x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Jasność | 300 cd / m2 |
| Kontrast | 3,000:1 |
| Czas reakcji | 4ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | 2x Cyfrowe (HDMI);Cyfrowe (DisplayPort);Wyjście słuchawkowe |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock |
| Wymiary | 614,2 x 462,9 x 242,8 mm |
| Waga | 4,3 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17