SAMSUNG LC34J791WTRXEN MONITOR 34"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor do domu i do biura Samsung C34J791WTRX Curved Quantum Dot
Żywe kolory i wyrazisty obraz niezależnie od kąta patrzenia – Samsung C34J791WTRX Curved Quantum Dot to znakomity monitor, który sprawdzi się w biurze, jak również podczas domowych seansów filmowych i serialowych. Smukły profil doskonale dopasuje się każdego pomieszczenia, natomiast niemalże bezramkowa konstrukcja pozwoli wypełnić cały wyświetlacz obrazem od krawędzi do krawędzi. Samsung C34J791WTRX Curved Quantum Dot zapewni Ci komfortową pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie.
Zakrzywiony, by zagwarantować komfort
Ekran zaprojektowano tak, by odpowiadał krzywiźnie ludzkiego oka, a tym samym zapewniał bardziej wciągające i komfortowe wrażenia z oglądania. Przeprowadzone przez Harvard Medical School i Seoul National University Hospital badania wykazały, że w porównaniu do ekranów mniej zakrzywionych i zupełnie płaskich CJ79 powoduje mniejsze zmęczenie wzroku u użytkowników.
Ultraszeroki ekran 34”
Ultraszeroki, 34-calowy zakrzywiony ekran o proporcjach 21:9 zapewnia mnóstwo przestrzeni roboczej, pozwalając efektywnie i komfortowo realizować wiele zadań jednocześnie. Koniec z niewygodnym zestawianiem dwóch monitorów pora na prawdziwie płynną wielozadaniowość na jednym ekranie.
PBP i PIP
PBP to wyświetlanie dwóch różnych źródeł w oryginalnej rozdzielczości. PIP zapewnia wielozadaniowość, pozwala na zmianę wielkości okna wyświetlającego treści z drugiego źródła tak, by zajmowało do 25% ekranu, i umiejscowienie go w dowolnym miejscu.
Kolor kropek kwantowych
Obsługująca do 125% przestrzeni kolorów sRGB technologia kropek kwantowych zapewnia nie tylko więcej barw niż oferują konwencjonalne monitory, ale także kolory, które są soczystsze, wyrazistsze i bardziej naturalne szczególnie odcienie czerwieni i zieleni. Ponadto każdy monitor jest fabrycznie kalibrowany, by zapewnić jak najdokładniejsze i najbardziej realistyczne odwzorowanie obrazu.
Współczynnik kontrastu 3000:1
Technologia matrycy VA firmy Samsung zapewnia współczynnik kontrastu wynoszący 3000:1 i gwarantuje głębszą czerń, doskonalszą biel i bogatsze kolory, a tym samym — wyraźniejsze, żywsze obrazy.
AMD FreeSync
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i CJ79, by zminimalizować rwanie i zacinanie się obrazów. Łagodniejsze przejścia pomiędzy klatkami skutkują płynnym odtwarzaniem gier i wideo.
Imponująca częstotliwość odświeżania wynosząca 100 Hz
Duża, wynosząca 100 Hz częstotliwość odświeżania ekranu zapewnia płynniejsze i delikatniejsze działanie myszy, co przekłada się na lepszą efektywność w każdej aplikacji. Zmniejsza także zacinanie się obrazu w dynamicznych sekwencjach akcji, optymalizując doświadczenia graczy.
Stylowy design
Zakrzywiony ekran z trzech stron pozbawiony ramki, by poprawić doświadczenia wizualne, oraz zgrabnie ukrywający kable tylny panel wykończony błyszczącą bielą i zakrzywiony zarówno w pionie, jak i w poziomie. Smukły i efektowny profil CJ79 stanowi idealne uzupełnienie każdego komputera Mac lub PC współdziałającego z Thunderbolt 3.
Wiele wejść
Dwa porty Thunderbolt 3, jak również porty DP, HDMI i USB sprawiają, że CJ79 oferuje różnorodne opcje podłączenia komputerów PC, konsol i urządzeń zewnętrznych. A wbudowane 7-watowe głośniki stereo zapewniają jeszcze doskonalszą rozrywkę podczas oglądania wideo lub grania w gry.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Format obrazu | 21:9 |
| Rozdzielczość | 3440x1440 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Kontrast | 3000:1 |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Kąty widzenia | 178°/178° |
| Złącza | DisplayPort x1, HDMI x1 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | Szerokość [cm]: 80.8, Wysokość [cm]: 51.6, Głębokość [cm]: 30.9 |
| Waga | 7.7 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17