SAMSUNG LC49J890DKU ULTRA WIDE MONITOR 49"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Ultraszeroki
49-calowy ultraszeroki monitor CJ89 firmy Samsung zapewnia wrażenia nieporównywalne do innych monitorów. Innowacyjny zakrzywiony ekran o proporcjach 32:9, odpowiada dwóm 27-calowym wyświetlaczom. Dzięki temu możesz cieszyć się wciągającymi doświadczeniami podczas oglądania, płynną wielozadaniowością i oszałamiającymi doświadczeniami w trakcie grania.
Picture by Picture
Funkcja Picture-by-Picture wyświetla jednocześnie treści z dwóch urządzeń zachowując ich oryginalną rozdzielczość. Wystarczy podłączyć drugi komputer, laptop lub urządzenie mobilne, aby podzielić ekran i z łatwością realizować wiele zadań.
Wbudowany przełącznik KVM
Wbudowany przełącznik KVM umożliwia sterowanie dwoma urządzeniami podłączonymi do monitora za pomocą jednej klawiatury i myszy. Sterowanie między urządzeniami można łatwo przełączyć za pomocą przycisku szybkiego dostępu, umieszczonego na spodzie panelu monitora.
2 porty USB Typu C
Dwa porty USB Typu C umożliwiają nie tylko przesył danych, ale również mocy. Dzięki nim możesz ładować urządzenia bezpośrednio z monitora. Podłącz dowolny kompatybilny laptop lub urządzenie mobilne do jednego z portów USB Typu C, aby wyświetlić jego zawartość na monitorze i w tym samym czasie naładuj jego baterię używając tylko jednego kabla.
Płynniejsza gra
Szybka częstotliwość odświeżania 144 Hz zapewnia płynny widok, a w celu zoptymalizowania wydajności monitora może być regulowana do 60 Hz / 120 Hz.
Siedmiowatowe głośniki stereo
Wbudowane głośniki stereofoniczne o mocy 7 W zapewniają potężny dźwięk, dzięki któremu możesz cieszyć się muzyką, filmami i grami z bogatym, czystym dźwiękiem, a jednocześnie oszczędzić miejsce na biurku.
Ergonomiczna krzywizna
Zakrzywiony model 1800R, wzorowany na naturalnej krzywiznie ludzkiego oka, pozwala Twoim oczom utrzymać stałą odległość od wyświetlacza. Ergonomiczna krzywizna zmniejsza potrzebę zmiany ostrości widzenia, zapewniając tym samym wygodniejsze oglądanie w porównaniu z monitorami o płaskich ekranach.
Komfort dla oczu
Tryb Eye-Saver redukuje emisje niebieskiego światła, które wywołuje zmęczenie oczu, a technologia Flicker Free eliminuje rozpraszające migotanie ekranu. Dzięki temu możesz dłużej pracować lub grać nie obciążając wzroku.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Format obrazu | 32:9 |
| Promień zakrzywienia obrazu | 1800 R |
| Rozdzielczość | 3840x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Jasność | 300 cd / m2 |
| Kontrast | 3000:1(Typ), 2400:1(Min) |
| Czas reakcji | 5 (GTG) |
| Kąty widzenia | 178°(H )/ 178°(V) |
| Złącza | HDMI, Display Port, USB Ports |
| Montaż ścienny: | Nie |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | 1203,0 x 525,5 x 381,6 mm (SxWxG) |
| Waga | 15,1 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17