SAMSUNG LS24F354FHUXEN MONITOR 23,5"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Emocjonujący pod każdym kątem
Niezwykle smukły monitor jest dwukrotnie cieńszy niż standardowe modele Samsung - ma tylko 10 mm, czyli tyle co długopis. Minimalistyczna, okrągła podstawa eksponuje eleganckie wzornictwo wyświetlacza, a całość podkreślona jest przez stylizowany, tylny panel.
Nowa jakość rozgrywki z AMD FreeSync
Technologia AMD FreeSync dynamicznie synchronizuje częstotliwość odświeżania z liczbą klatek na sekundę, dzięki czemu obraz jest płynny i wolny od jakichkolwiek przycięć. W połączeniu z Trybem Gry, który optymalizuje parametry i ustawienia istotne dla gier wideo, np. uwydatnia ciemne elementy, daje Ci to zupełnie nową jakość rozgrywki.
Pozwól odpocząć oczom
Od teraz praca i rozrywka staną się znacznie przyjemniejsze - nawet po wielu godzinach. Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego. Z kolei technologia Flicker Free chroni Twoje oczy eliminując migotanie ekranu występujące w tradycyjnych monitorach. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.
Szerokie kąty widzenia
Kąty widzenia w monitorze wynoszą aż 178° - zarówno w pionie jak i poziomie. Możesz usiąść przed nim tak jak Ci wygodniej, bez obaw o pogorszenie jakości. Zaproś też gości - wszyscy dookoła będą widzieć obraz dokładnie tak, jak Ty.
Technologie pod znakiem Eco
Automatycznie ustawiana jasność ekranu oszczędza energię, dostosowując ją w oparciu o czarne obszary wyświetlane na ekranie. Pozwala to zmniejszyć zużycie prądu o nawet 10%*. Poziom jasności możesz ustawić też samodzielnie - na 25%, 50% maksymalnego.
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Przekątna ekranu | 23,5'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Kąty widzenia | 178 stopni (pion) 178 stopni (poziom) |
| Złącza | D-Sub (VGA) x1 HDMI x1 |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Wymiary | (Szer x Wys x Grub): 54.7 x 41.8 x 20.6 cm |
| Waga | 3.3 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17