SAMSUNG N8010 WHITE TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tryb współdzielenia ekranu i wielozadaniowej pracy na wyświetlaczu o przekątnej 10,1”

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktorze występującym w filmie, który właśnie oglądasz lub masz namiary na ciekawą restaurację, którą chcesz zapisać w Note?
Aby otworzyć przeglądarkę internetową w S Note, wystarczy nacisnąć przycisk „Multiscreen”. Nie musisz przerywać oglądania filmu, aby wyszukać coś w Internecie ani zamykać przeglądarki, aby napisać nową notatkę. Chcesz zapisać obraz w Note? Wystarczy zrobić zdjęcie i przeciągnąć je do S Note w oknie otwartym zaraz obok strony internetowej.
Wbudowany rysik S Pen: naturalne pisanie jak przy użyciu długopisu

S Note: łatwe w użytku narzędzie do tworzenia

Shape Match

Funkcja Shape Match automatycznie koryguje linie i kształty.
Formula Match

Adobe® Photoshop® Touch: szczypta magii dla zdjęć

Allshare Play & Cast – łatwość udostępniania

Learning Hub

Video Hub

S Planner

Szybki i mocny
Wi-Fi Channel Bonding
Wygoda korzystania z multimediów na dużym ekranie

Kompatybilność z wieloma platformami i szeroka gama kodeków zaoszczędzą ci frustracji spowodowanej zablokowanymi lub niekompatybilnymi plikami oraz problemami z wyświetlaniem czy kopiowaniem, czyniąc korzystanie z urządzenia przenośnego całkowicie bezproblemowym.
Dane techniczne
| Model | N8010 WHITE |
| Częstotliwość procesora | 1,4 GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1280x800 |
| Kamera | Przód 2MP / Tył 5MP |
| Złącza | Złącze dokujące Samsung |
| Komunikacja | wi-fi;Bluetooth; |
| Modem 3g | Nie |
| Bateria | 7000 mAh |
| Wymiary | 262.0 x 180.0 x 8.9mm |
| Waga | 593 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17