SAMSUNG SL-M2070FW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Łatwa obsługa
Zaprojektowana z myślą o łatwej i intuicyjnej obsłudze drukarka M2070 oszczędza cenny czas i siły użytkownika.
Przycisk Eco
Naciśnij przycisk Eco i natychmiast zacznij oszczędzać toner, papier i zużycie energii. Tryb ten umożliwia drukowanie kilku stron na jednym arkuszu, drukowanie w skali szarości oraz pomijanie pustych stron.
Przycisk Print Screen
Naciśnięcie na drukarce przycisku Print Screen wyśle to co jest widoczne na ekranie monitora bezpośrednio do drukarki.
Szybkie drukowanie
Szybsza drukarka oznacza szybsze wykonywanie kolejnych zadań. Wyposażona w procesor 600 MHZ i pamięć 128 MB, drukuje 20 stron na minutę.
Sterownik Easy Eco
Teraz zaoszczędzisz nawet 20% tonera do drukarki dzięki zastosowaniu sterownika Samsung Easy Eco. To przydatne oprogramowanie redukuje także zużycie papieru i energii, umożliwiając użytkownikom usuwanie zbędnego tekstu i obrazu, a także konwersję z bitmapy do szkicu. Sterownik Easy Eco został wyróżniony w 2012 roku nagrodą za wyjątkowe osiągnięcia przez Buyers Laboratory (BLI).
Drukarka, która rozszerzy możliwości twojego smartfona
Udostępniaj urządzenie wielofunkcyjne Samsung Xpress M2070 bez wysiłku za pomocą funkcji Google Cloud Print.
Skanowanie
Skanuj obrazy i przesyłaj je bezpośrednio do urządzenia przenośnego.
Kompleksowe rozwiązania
Do drukarki dołączone jest oprogramowanie zaprojektowane z myślą o umożliwieniu użytkownikowi kontrolowania procesu drukowania i uzyskiwaniu najwyższej jakości wydruku łatwiej niż kiedykolwiek.
Easy Printer Manager
Zdalnie kontroluj ustawienia drukarki i monitoruj jej status za pomocą oprogramowania Easy Printer Manager.
Easy Document Creator
Kreator dokumentów Easy Document Creator umożliwia tworzenie dokumentów cyfrowych w kilku formatach i ułatwia udostępnianie ich innym użytkownikom – za pośrednictwem e-maila, faksu lub serwisów społecznościowych.
Drukarka, która rozszerzy możliwości twojego smartfona
Drukuj z dowolnego miejsca dzięki usłudze Google Cloud Print
Z usługi Google Cloud Print można korzystać z poziomu smartfona, tabletu, Google Chrome Booka, komputera stacjonarnego oraz innych urządzeń z dostępem do Internetu.
Dopracowana jakość tekstu i obrazu na wydrukach
Tekst, wykresy i zdjęcia – drukarka M2070 pomoże ci wydrukować co tylko zechcesz w jakości, która spełni nawet najwyższe oczekiwania. Rozdzielczość efektywna do 1 200 x 1 200 dpi jest uzyskiwana poprzez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. To oznacza, że twoje wydruki będą cechować się bogactwem detali i ostrością.
Wysokiej jakości wydruki
Unikalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) opracowana przez firmę Samsung poprawia ogólną jakość.
Ergonomiczne wzornictwo
Nie martw się, że drukarka „zagraci” przestrzeń wokół ciebie. Jej kompaktowe i dopracowane wzornictwo sprawia, że jest wyjątkowo sympatycznym współpracownikiem.
Niewielkie wymiary
Podstawa zajmuje 40,6 x 35,9 cm, co sprawia, że jest to najmniejsze urządzenie wielofunkcyjne marki Samsung.
Ergonomiczne wzornictwo
Ergonomiczna obudowa w kolorze hebanowego brązu i chłodnego popielu wygląda nowocześnie i dodaje szczyptę elegancji stanowisku pracy.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 163 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x1200 dpi;Rozszerzona do 4800x4800 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;Letter;Legal;Executive;Folio;Oficio;B5 (ISO, JIS);koperty (Monarch, nr 10, DL, C5) |
| Wymiary | 406x359x253mm |
| Waga | 7.3 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD 2 x 16 linii |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17