SAMSUNG SM-T555 GALAXY TAB A TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Smukła, nowoczesna forma
Wyświetlacz 4:3

Jeszcze lepsze zdjęcia

Treści i usługi premium dla Ciebie
Wraz z Galaxy Tab A otrzymasz darmowy dostęp do unikatowych treści. Korzystaj z szcześciomiesięcznej subskrypcji The Economist, całorocznej New York Times oraz comiesięcznego darmowego e-booka z aplikacji Kindle for Samsung.
Wysoka wydajność
Frajda dla dzieci
Zdjęcia seryjne
Wygodne połączenie
Dane techniczne
| Model | GALAXY TAB A |
| Part Number | SM-T555NZWAXEO |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Częstotliwość procesora | 4x 1.2 GHz, Cortex A53 |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozdzielczość | 1024x768 |
| Kamera | 2 Mpix - przednia ;5 Mpix - tylna; Autofocus |
| Złącza | Mini jack;1x micro USB 2.0 |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart Micro SD; Wejście na kartę SIM |
| Komunikacja | GLONASS; GPS;4G LTE; Bluetooth 4.1 ;HSPA ;WCDMA ;WiFi 802.11 a/b/g/n ;WWAN/3G |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | Li-Ion 6000 mAh |
| Wymiary | 242x166x7.5mm |
| Wyposażenie | Ładowarka sieciowa ;Przewód USB; Słuchawki |
| Waga | 456g |
| Dodatkowe informacje | Czujnik zbliżeniowy ;Czujnik światła; Akcelerometr ;Wbudowany mikrofon; Przycisk do regulacji głośności ;Wbudowane głośniki stereo |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
