SAMSUNG UE32J5000AW TELEWIZOR LED 32"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Odkryj nową rzeczywistość w Full HD
I wiesz jak
#iwieszjak to program, w którym w każdym odcinku będziemy odkrywali przed Wami tajniki najnowszych technologii telewizorów Samsung. Testować je będą nasi błyskotliwi prowadzący: Karolina i Jędrzej.
Od 10 lat nr jeden na świecie*

Treści dopasowane do Ciebie
Oglądaj filmy bezpośrednio z USB*
Zachwycająco intensywne kolory
Najlepsza rozrywka w Twoim salonie
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 Full HD |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Złącza | 2x HDMI;1x USB;Wyjście audio cyfrowe (optyczne);Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej);Gniazdo CI;Scart; |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-T |
| Moc głośników | 10W |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Wymiary | 741 x 460,2 x 150,5 mm |
| Waga | 3.95 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot;Baterie (do pilota);Instrukcja obsługi;Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Obsługa napisów;Digital Clean View;Automatyczne wyłączanie zasilania;Regulacja tonów wysokich / niskich |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
