SAMSUNG UE55MU7002T TELEWIZOR LED 55"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Innowacja tkwi w szczegółach
Dynamic Crystal Color
Oglądaj sceny z życia w krystalicznych kolorach i z dynamiczną energią. Przygotuj się na zaskoczenie.
HDR 1000
Poznaj moc HDR. Ciesz się doskonale doświetlonym i pełnym szczegółow obrazem.
Rozdzielczość UHD (4K)
Zobacz każdy szczegół dzięki rozdzielczości 4x większej niż w telewizorach FullHD. Wszystko, co oglądasz będzie wyglądać lepiej dzięki wiernym kolorom i odpowiedniej jasności.
Precision Black
Technologia Precision Black sprawia, że czerń staje się prawdziwie czarna, a biel nieskazitelnie czysta. Wysoki kontrast i technologia precyzyjnego podświetlenia obrazu powodują, że sceny są ostre i wyraźne.
Peak Illuminator
Dzięki technologii Peak Illuminator jaśniejsze obszary ciemnych scen zyskują jeszcze większą moc. Ciesz się niezwykłymi obrazami o doskonałej jasności w każdej scenie.
Smart Hub
Wszystko w jednym miejscu. W panelu Smart Hub masz dostęp do wszystkich funkcji i zasobów telewizora, takich jak aplikacje, kanały TV czy lista podłączonych urządzeń zewnętrznych.
Premium Smart Pack w prezencie
Wraz zakupem Premium UHD TV otrzymasz dostęp do wspaniałej rozrywki w Filmbox Live na 6 miesięcy, a po 3 miesiącach kolejny voucher do aplikacji player.pl. Ciesz się całymi sezonami seriali oraz hitami filmowymi.
Smart View
Podłącz swój smartfon do telewizora i zachwyć się na nowo swoimi zdjęciami na dużym ekranie. Dodatkowo, aplikacja Smart View umożliwi Ci sterowanie telewizorem za pomocą telefonu.
Jeden pilot - Smart Control
Pełna kontrola w Twojej dłoni. Smart Control pozwala sterować telewizorem i większością podłączonych do niego urządzeń.
Moduł One Connect
Teraz podłączanie urządzeń do telewizora jest jeszcze łatwiejsze - wszystkie podłączasz do modułu One Connect, co eliminuje bałagan i zwiększa przyjemnosć z posiadania telewizora.
Auto detection
Teraz możesz szybko skorzystać z urządzeń podłączonych do telewizora. Samsung Smart TV automatycznie wyświetla nazwy urządzeń i sprawia, że wybór źródła sygnału jest dziecinnie prosty.
Ponadczasowy design
Zanurz się w obrazie. Smukły, z 3 stron pozbawiony ramek ekran sprawia, że każda scena przykuwa uwagę.
Design 360°
Doskonałość pod każdym kątem. Design 360° sprawia, że telewizor – włączony lub wyłączony, ze swoją minimalistyczną ramką i wyrafinowanym tylnym panelem – doskonale wpasowuje się w wystrój każdego pomieszczenia.
Wyjątkowy wygląd z tyłu
Lśniąca doskonałość pod każdym kątem – pozbawiony złącz tył i smukła jednolita struktura. Minimalizm i elegancja.
Porządek i prostota
Telewizor od dawna nie jest już tylko urządzeniem do oglądania - jest też elementem wystroju wnętrza. Dzięki systemowi zarządzania kablami i modułowi One Connect Samsung Smart TV będzie wyglądał świętnie w Twoim domu - bez plątaniny kabli.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 UHD 4K |
| Typ telewizora | LED |
| Obraz 3D | Nie |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Smart TV | Tak |
| Łączność | WiFi |
| Złącza | 4x HDMI;3x USB;Wejście Ethernet-LAN RJ-45;Złącze Common Interface;Wyjście audio cyfrowe (optyczne);Wejście RF |
| Tuner cyfrowy | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2;MPEG-2 |
| Moc głośników | 40W |
| Wymiary | 1226x782x246mm |
| Waga | 17.9 kg |
| Akcesoria w zestawie | Pilot zdalnego sterowania;Baterie (do pilota);Instrukcja obsługi;Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Odtwarzanie plików multimedialnych; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17