SAMSUNG XE300TZC-K01PL ATIV TAB 3
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wyjątkowa mobilność w eleganckiej stylistyce

ATIV Tab 3 jest tak smukły i lekki jak smartfon (8,2 mm, 550 g), lecz w środku kryje bardzo mocny procesor i system operacyjny Windows 8. Dzięki temu będziesz na nim śmigać, jak na laptopie.
Odkryj więcej możliwości i zwiększoną wydajność dzięki rysikowi S-Pen i klawiaturze Bluetooth

W tablecie Samsung ATIV Tab 3 dostępny jest preinstalowany pakiet Microsoft Office 2013, tak więc teraz zabierzesz swoje biuro w dowolne miejsce. Łączność przez Bluetooth i odłączana klawiatura sprawią, że wydajne działanie jest na twoje zawołanie.

Dane techniczne
| Model | ATIV TAB 3 |
| Part Number | XE300TZC-K01PL |
| Procesor | Intel Atom |
| Częstotliwość procesora | 1,80GHz, 1MB Cache |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 64 GB |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Kamera | kamera 5.0Mpix;kamera 2.0Mpix;czujnik oświetlenia |
| Komunikacja | WiFi 802.11 b/g/n;Bluetooth |
| Modem 3g | Nie |
| Wymiary | 257x165x8 |
| Wyposażenie | rysik, etui z klawiaturą |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17