SANDISK EXTREME 500 500GB DYSK ZEW. SSD
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Extreme 500 Portable, to zewnętrzny przenośny dysk SSD o pojemności 500 GB. Szybki interfejs USB 3.0 zapewni błyskawiczny transfer, a szyfrowanie strzeże poufności danych. To wydajny sposób na przechowywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości, nagrań wideo i innych plików. Superszybka prędkość przesyłania plików – nawet do czterech razy wyższa niż w przypadku zewnętrznych dysków twardych. Rozmiar mniejszy o ponad połowę niż w przypadku typowego smartfona.
Dane techniczne
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Złącze | USB-A |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Zasilanie | USB |
| Wymiary | 75x75x10mm |
| Waga | 54 g |
| Dodatkowe informacje | Plug & Play;Wstrząsoodporny |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17