SAPPHIRE PULSE RX 6650 XT GAMING OC 8G
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Sapphire Radeon RX 6650 XT PULSE GAMING OC 8GB GDDR6

Nie pozwól, by to spadki płynności podniosły Ci tętno w trakcie rozgrywki. Karta graficzna Sapphire Radeon RX 6650 XT PULSE GAMING OC 8GB GDDR6 korzysta z GPU w architekturze AMD RDNA 2, które zapewni wysokie osiągi w grach oraz wsparcie dla nowatorskich technologii. Możesz korzystać ze sprzętowego Ray Tracingu czy funkcji takich jak FidelityFX, by cieszyć się płynną i fotorealistyczną rozgrywką. O niskie temperatury zadba wydajny układ chłodzenia Dual-X, który pracuje cicho i wydajnie.
Chłodzenie Dual-X
Niskie temperatury karty Sapphire Radeon RX 6650 XT PULSE GAMING OC utrzyma zoptymalizowany system chłodzenia. Dwa mocne, ale i ciche wentylatory o połączonych pierścieniem łopatkach generują skoncentrowany strumień powietrza. Inteligentna kontrola ich prędkości precyzyjnie dopasowuje obroty, by zapewnić wysoką wydajność chłodzenia bez nadmiernego hałasu. Podwójne łożyska kulowe dodatkowo zapewniają zwiększoną żywotność. Kompozytowe ciepłowody w aluminiowym radiatorze sprawnie odprowadzają ciepło z GPU. Całą konstrukcję zamyka metalowy backplate z termopadami, które pomagają odprowadzać ciepło z PCB.
Zyskaj więcej FPS za darmo
Ta karta graficzna wspiera wyjątkowe funkcje od AMD, które pozwolą Ci zwiększyć ilość FPS w grach. Dzięki temu więcej mocy obliczeniowej pozostaje do renderowania efektów graficznych, takich jak Ray Tracing.
FidelityFX Super Resolution (FSR) to otwarty zestaw narzędzi dla projektantów gier, pozwalający na implementację tej funkcji w ich produkcjach. FSR to 9 unikalnych technologii, umożliwiających skalowanie obrazu do wyższej rozdzielczości, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę w wybranych grach.
Radeon Super Resolution (RSR) to oferowana przez oprogramowanie AMD funkcja, która wykorzystuje ten sam algorytm co FidelityFX. Dzięki oparciu na sterowniku, RSR nie wymaga integracji z konkretnym tytułem, pozwalając upskalować obraz w niemal każdej grze (wymaga: Windows 10/11 64-bit, sterownik Adrenalin Edition 22.3.1).
Unikalne technologie AMD
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z szybkością generowania klatek na sekundę, by uniknąć szarpania obrazu i utraty płynności. Radeon Anti-Lag to z kolei rozwiązanie redukujące opóźnienia i przyspieszające czas reakcji. Wsparcie dla HDMI 2.1 VRR rozszerza możliwości karty, zapewniając wsparcie dla przesyłania obrazu do kompatybilnych wyświetlaczy HDMI 2.1 VRR.
Sprzętowy Ray Tracing
Nowatorskie rozwiązania w jednostkach obliczeniowych AMD RDNA 2 pozwoliły zaimplementować unikalną technologię, znaną jako Ray Accelerator. To wyspecjalizowane elementy sprzętowe, które zapewniają znaczący wzrost wydajności przy zastosowaniu technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Ciesz się technologią Ray Tracing w grach również z kartami AMD.
| Układ graficzny | Radeon™ RX 6650 XT |
| Obsługa Ray tracingu | Tak |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Pamięć | 8 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Przepustowość pamięci | 280 GB/s |
| Efektywne taktowanie pamięci | 17500 MHz |
|
Taktowanie rdzenia w trybie boost
|
2635 MHz
2410 MHz Gaming Mode
|
|
Procesory Strumieniowe
|
2048
|
|
Typ chłodzenia
|
Aktywne
|
|
Liczba wentylatorów
|
2
|
|
Podświetlenie
|
Nie
|
| Rodzaje wyjść |
HDMI 2.1 - 1 szt.
DisplayPort 1.4a - 3 szt.
|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 4 |
| Obsługiwane biblioteki |
DirectX 12 Ultimate
OpenGL 4.6
|
| Złącze zasilania | 8 pin - 1 szt. |
| Rekomendowana moc zasilacza | 500 W |
| Pobór mocy | 176 W |
| Wymiary | 240 x 120 x 45 mm |
| Liczba zajmowanych slotów | Dual slot |
| Kod producenta | 11319-03-20G |
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6650XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 128 bit |
| Pamięć | 8 GB |
| Taktowanie pamięci | 17500 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2635 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2410 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2048 |
| Złącze magistrali | PCI-E 8x 4.0 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17