SAPPHIRE R9 270 2GB DDR5 DUAL-X VGA PCX
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

R9 270 obsługuje DirectX 11.2 i wszelkie najnowsze usprawnienia stosowane w grach. Posiada 1280 procesorów strumieniowych oraz 2 GB pamięci GDDR5, zapewniając doskonałą wydajność we wszystkich ustawieniach graficznych poza tymi najbardziej ekstremalnymi. Stanowi zarazem produkt znacznie szybszy od oferty konkurencji w tym przedziale cenowym.
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 256 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 5600 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 920 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x 3.0 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 1 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Tak |
| Dodatkowe informacje | 2 wentylatory + radiator;DVI-D;DVI-I;AMD APP;AMD Eyefinity;AMD HD3D;AMD PowerTune;AMD Stream;AvivoHD |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17