SEAGATE EXPANSION 500G 2.5"USB3.0 STAX500202
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Zewnętrzny 2.5-calowy dysk twardy o pojemności 500 GB, podłączany do komputera za pomocą złącza USB 3.0. Posiada diodę sygnalizującą pracę. Pracuje w trybie Plug and Play. Maksymalny transfer danych wynosi 5 Gb/s.
Dane techniczne
| Wielkość dysku | 2.5'' |
| Pojemność dysku | 500 GB |
| Złącze | USB-A |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Zasilanie | USB |
| Wymiary | 17.6 x 80.01 x 136.65mm |
| Waga | 160g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17